Virtuvė

Virtuvė yra tokia vieta, kurioje yra praleidžiama bene daugiausiais laiko, todėl ši zona turi būti itin patogi. Visas darbas prasideda nuo konkretaus projekto Jūsų virtuvei, kuris bus padarytas pagal Jūsų poreikius bei pageidavimus ir su mūsų profesionaliais patarimais. Virtuvės gamybai galima panaudoti labai daug įvairiausių medžiagų. Virtuvės durelės gali būti gaminamos iš:
Laminuoto medžio drožlių plokštės;
Specialia plevele trauktos medžio dulkių plokštės;
Dažytos medžio dulkių plokštės; Fanieruotos plokštės; Medžio masyvo; Stiklo ir kt.

Stalviršiai

Sintetinis akmuo
Stipriai suslegtos, laminuotos medžio drožlių plokštės.
Naudojame geriausią baldinę furnitūrą ir tvirtinimo detales.
Didelis pasirinkimas rankenėlių, kojyčių, vyrių, reilingo ir t.t.
Galime sukomplektuoti ne tik baldus, bet ir buitinę techniką, plautuvę, maišytuvą. Mūsų meistrai visa tai kokybiškai sumontuos ir patikrins ar veikia prieš pradedant naudoti. taip pat mūsų meistras gali rekomenduoti ir padėti išsirinkti. Pakonsultuos garantiniais klausimais.

Spintos

Spintos gali būti gaminamos su atveriamomis į šonus durimis, stumdomomis durimis, suveriamomis durimis. Viskas priklauso nuo kliento poreikių bei pageidavimų. Didelis medžiagų ir spalvų pasirinkimas suteikia laisvę kurti, bei prisitaikyti prie jau esančių toje patalpoje baldų. Kokybiškos sistemos užtikrins baldų ilgaamžiškumą. Montavimas nesudėtingas darbas, net ir nestandartinėse erdvėse ar senuose butuose, dažnai detalės pritaikomos tiesiog vietoje, pergręžiant skyles arba nupjaunant tam tikrą detalės dalį nematomoje jos pusėje.

Minkšti baldai

Bendradarbiaudami su minkštų baldų gamintojais galime Jums pasiūlyti platu baldų asortimentą pagaminta Lietuvoje. Pas mus rasite visiems gerai žinomo ir ilgametę patirtį turinčio baldų gamintojo ,,Magrės baldai” produkciją. Naujausi dizainerių sprendimai, platus modelių pasirinkimas. Spalvas ir audinius minkštiems baldams galėsite rinktis iš gausios audinių paletės. Galime pasiūlyti gobeleną, natūralią odą ir odos pakaitalą. Su mielu noru padėsime Jums išsirinkti tinkamiausią audinį ir patarsime visais kitais klausimais.
Minkštus baldus galite užsisakyti pagal savo poreikius, arba galite pirkti iš ekspozicijos.

Kiti baldai

Galime pasiūlyti ir kitos paskirties baldus, kurie bus suprojektuoti ir kokybiškai pagaminti. Gaminame:
Rašomuosius stalus
Indaujas
Knygų lentyntynas
Komodas
Sekcijas
Kreipkitės į mus ir mes Jūsų svajones paversime realybe.

Čiužiniai

Bendradarbiaujame su čiužinių gamintojais. Dalį čiužinių turime ekspozicijoje, kuriuos galima išbandyti. Įvairūs – kieti, minkšti ir vidutiniai. Skirtingų aukščių, bei pločių ir ilgių.
Bendradarbiaujame su:
Pasižvalgykite po mūsų partnerių internetines svetaines:
„Padvaiskas & Ko” tinklapyje www.padvaiskas.lt
“Maiza” lietuviški čiužiniai www.maiza.lt
“Vegas čiužiniai” www.vegas.lt

Kitos paslaugos

Matavimas kliento namuose
Individualus baldų projektavimas
Baldų montavimas
Transporto paslaugos